الیمپوس آنتالیا

نام آن احتمالا از کوه Olympos در 15 کیلومتری شمال شهر گرفته شده است.
Olympos قرار جذاب است، نه فقط برای ویرانه های آن که پراکنده و به طور گسترده ای در میان فضای سبز ضخیم درختان انگور وحشی، درختان سرخ مایل به قرمز، خرزهره گل، انجیر وحشی و سنبه پراکنده است، اما برای سایت های باستان شناسی خود را فقط به داخل کشور از یک ساحل زیبا در طول دوره از یک هستند جریان که از طریق یک آب و هوای سنگی عبور می کند.
این بین Adrasan و کمر است. یک صفحه در آنتالیا پس از عبور از Phaselis – جاده Kumluca، جاده Olympos را نشان می دهد. این شهرستان، که در قرن 2 قبل از میلاد یافت شده است، ارزانترین قیمت تور آنتالیا  در قرن 6 میلادی خالی و یا تخمین زده می شود در شهرستان توسط قرن 15 رها شده بود.
لذت بردن است که به نظر می رسد کشف سایت اسرار آمیز برای اولین بار و راه رفتن از طریق پارک بیش از حد. در این روزها بیشتر خرابه ها به نحو مصنوعی حفظ شده اند که برخی از سحر و جادو از سن آنها ناپدید می شوند.
در هنگام سفر به Olympos نیازی نیست راهنمای یا اطلاعات عمیق تاریخی باشد. با این حال، درک درستی از تاریخ در شهرستان هر تباهی تاریخی شما را ببینید و هر قدمی که برمیداری و لذت بخش تر و روشنگر خواهد شد.
شهر بندر قدیمی Olympos یکی از اعضای فدراسیون Lycian در زمان Lycian بود.
به علت ثروت شهر، Olympos در فدراسیون سه کرسی داشت. این قرن دوم پیش از میلاد، شهر مهم Lycian بود. Strabon اشاره کرد که Olympos 3 لیگ در لیبی داشت. المپیک پرستش خدا از آتش، Hephaestos. تا پایان این دوره، شهر توسط دزدان دریایی مورد حمله قرار گرفت.