رستوران های کیش

رستوران فودلند کیش

مجموعه فودلند دین با بیش از 2000 متر مربع احد از متفاوت ترین رستورانهای جزیره مذهب می باشد. شما در این رستوران می توانید حس نکوداشتن از مکان تسکین بخش، شیک همراه با غذاهای متنوع برای انواع سلیقه ها را تجربه نمایید. رستوران فودلند کیش دارای 3 سالن می باشد که هرکدام دارای نور پردازی و دکوراسیون خاصی هستند.
رستوران فانوس پدیده کیش
یکتا از رستوران های کیش، رستوران فانوس پدیده کیش می باشد که به تازگی در جزیره آیین افتتاح شده است. این رستورانن در جنوب غربی جزیره مذهب قرار گرفته است. کف این رستوران تماما شیشه می باشد و در بلندی نزدیک 42 متری زمین بنا شده است. البته اطراف این رستوران نیز شیشه است و می توانید به راحتی اطراف جزیره آیین را در این رستوران زیبا به نظاره بنشینید.

در رستوران پدیده کیش انواع غذاهای فرنگی و دریایی سرو می شود. این رستوران به عنوان نخستین رستوران کف شیشه ای در دین و ایران می باشد. زیربنای رستوران کف شیشه ای پدیده دین 800 متر می باشد و نیاز نیست اصلا بترسید که شیشه کف آن شکسته شود چرا که کف آن از شیشه سه لایه از جنس لمینت سکوریت می‌باشد.

این رستوران دارای تقسیم های مختلفی چون: لابی، آشپزخانه مرکزی رستوران کف شیشه ای، هلی پد و 2 آسانسور شیشه ای می باشد و قابلیت حضور بیش از 250 تن به چهره مقارن را دارد.
رستوران شاندیز صفدری کیش
این رستوران هم مانند رستوران پدیده مذهب گرد از رستوران های کیش به حساب می آید. رستوران ممتاز شاندیز صفدری که در جزیره دین زیاد مشهور است. این رستوران به انگیزه تنوع بسیار غذایی و غذاهای با کیفیت و توزیع موسیقی سنتی زنده در بین گردشگرانی که به این جزیره سفر می کنند سرشناس است.

این رستوران قابلیت پذیرایی از 180 نفر به صورت همهنگام را دارد و علاوه بر این مهمانان می توانند در محیط مفتوح نیز غذای خویش را بخورند. جوجه کباب این رستوران که با تخفیف 43 درصد ارائه می شود بین گردشگران آیین بسیار دوست داشتنی است.
رستوران نهنگ سفید کیش
رستوران نهنگ سفید یگانه از رستوران های خوب مذهب به حساب می آمد اما این رستوران به تازگی به انگیزه آتشسوزی از بین رفت.
رستوران سنتی بابا قدرت
شرکت بین المللی گسترش صنعت توریسم بابا توان کیش گردآور ای تخصصی در دامنه ی گردشگریست و یگانه از اهداف آن برپایی فضاها و خدمات توریسم به منظور تامین اوقات فراغت و تعطیلات برای ملت عزیز کشورمان می باشد.

این مجموعه طی هفت سنه فعالیت در حوزه خدمات رستورانی از شهر ورجاوند مشهد ابتدا شده و به دلیل بهره مندی از استانداردهای باره بیچارگی و برتری در کیفیت و نیز رضایتمندی مشتریان عزیز، شعبه دوم آن به عنوان سفره منزل سنتی باباقدرت در تهران راه اندازی گردیده و توانسته است به احد از مراکز مورد اعتماد و بخت ملت تبدیل گردد.

اکنون این گردآور دارنده شش استاندارد بین المللی از کمپانی ACL انگلستان فقط رستوران دارنده برند حلال در کشور می باشد و به لطف الهی شعبه سوم خویش را در جزیره ی زیبای کیش راه اندازی نموده است و آماده ارائه خدمات به کیشوندان و گردشگران عزیز است.

افتخار ما میزبانی شماست، منتظر شما هستیم در جزیره زیبای کیش.
رستوران انرژی
رستوران انرژی یکی از بزرگترین و نزدیکترین رستوران های ساحل دریا با موزیک زنده است که با ظرفیت 500 تن در اسکله تفریحی قدیم پس از سالن همایش ها قرار گرفته و با برنامه های شاد و دلگشا همچو Dj شو و استنداپ کمدی آماده پذیرایی از میهمانان عزیز و کیشوندان گرامی می باشد .
رستوران شاندیز آبشار
رستوران شاندیز ابشار واقع در پارک ابشار در تقرب هتل های ارم و داریوش از نظر موقعیت مکانی بهترین موقیعت مکانی را دارا میباشد ، رستوران شاندیز ابشار فقط رستوران شاندیز سلف سرویس میباشد که با ظرفیت 250 نفر به به اتفاق موزیک Live است.
رستوران پایاب کیش
رستوران پایاب دین که در مجاورت مجموعه ورزشی المپیک واقع شده است ، قسمتی از گردآور تاریخی پایاب مذهب است که به عنوان جاذبه توریسم جزیره باره پروا توریستان زیادی پیمان می گیرد. این رستوران یکی از رستورانهای شناخته شده کیش است که بخاطر داشتن موزیک زنده در پیرامون خویش یکتا از رستورانهای موزیکال این جزیره نام گرفته.رستوران پایاب با ارائه گلچینی از لذیذ ترین غذاهای سنتی ایران و غذا های بین المللی در محیطی تسکین بخش و سنتی به بهترین شکل از مدعوین پذیرایی می کند و سعی می کند بهترین خدمات را به آنان ارائه دهد.در ضمن چایخانه سنتی پایاب نیز در کنار این رستوران قرار دارد گردشگران تور آیین می توانند لحظات خوشی را در این رستوران سپری کنند .