مراکز خرید کیش

هایپر مارکت کیش
هایپر مارکت آیین گرد از مراکز خرید مذهب است که در خیابان فردوسی جزیره دین واقع شده است و اکثر گردشگران تور دین و ساکنین دین برای جاسازی مایحتاج روزانه خویش مشابه میوه، غذا، ابزارها بهداشتی و آرایشی و… از این فروشگاه کاربرد می کنند. علاوه بر این موارد، فروشگاه هایپر مارکت آیین کالاهای متنوع دیگری مثل پوشاک، وسایل تزیینی، ابزارها خانگی، اسباب بازی و… را در بر دارد. این فروشگاه همه روزه از ساعت 9 صبح الی 1 صبح آماده ی خدمت رسانی به مسافران تور دین می باشد.
مرکز خرید دامون کیش
مرکز خرید دامون گرد از بازارهای دوست داشتنی و شیک کیش است که بیشتر فروشگاه های این مرکز خرید را برندهای گوناگون برپایی داده اند و از نظر بها اجناس در سطح فوقانی پیمان دارد اما علت اصلی محبوبیت مرکز خرید دامون وجود رستورانهای مختلف در طبقه بالا و تقرب ساختمان به ساحل دامون می باشد.

بازار مروارید کیش
بازار مروارید در سنه 1373 با ظاهری زیاد زیبا و با الهام از بناهای دوره هخامنشی در زمینی حدودا 29 هزار مترمربع ساخته شده است. این بازار دارای ۱۲ در ورودی و ۸ بازارچه می‌باشد که هر کدام با اسم‌های ایرانی، آپادانا، پرسپولیس، پاسارگارد، پارس، بیستون، ایران، تیسفون و آریا مشخص شده اند. این بازار 208 غرفه در ضمینه های پوشاک مردانه و زنانه، بلوریجات، ابزارها ورزشی و آرایشی، عطر و ادکلن، ابزارها خانگی و… را دارا است.
بازار زیتون کیش
بازار زیتون یکی دیگر از مراکز خرید در آیین می باشد. بازار زیتون در سنه 1376 در زمینی حدود 5 هزار متر مربع در دو طبقه در شرق جزیره آیین احداث شده است. این بازار حائز 103 غرفه است که که در گویه های البسه زنانه، مردانه، بچه گانه و لوازم خانگی و عطر و ادکلن و… است. این بازار در نزدیکی هتل پارسیان و بازارهای مرکز تجاری مذهب و پانیذ قرار دارد. در مرکز خرید زیتون شما بدون شک میتوانید هرچه را که بخواهید با قیمتهای مناسب خریداری جاسازی کنید.
بازار مریم کیش
مرکز خرید مریم آیین یگانه از مراکز قدیمی خرید در جزیره مذهب است که در سال 1369 بصورت بازارچه روباز در مساحتی حدودا 6 هزار متر مربع بنا شده است. این بازار 52 غرفه دارد که با نمایی سنتی در خیابان فارابی واقع شده است و نزدیک جز بازارچه های کوچک دین به حساب می آید. کم و بیش تمام غرفه های این بازار به غیر از تعداد معدودی به فروش پوشاک، چمدان مسافرتی، کیف وکفش گزین کردن یافته است.
بازار پردیس یک کیش
بازار پردیس یک احد سایر از مراکز خرید آیین به حساب می آید که در زمینی به مساحت 12000 متر مربع، در دو طبقه، در شرق جزیره دین در سال 1371 به بهره برداری رسیده است. بازار پردیس دین احد از باستانی ترین و بزرگترین مرکز خریدهای جزیره آیین است که به سخیف اروپایی و با مشاوره مشهورترین معماران فرانسوی ساخته شده است. هم اکنون این بازار دارای 228 غرفه پرکار می‌باشد. که در ضمینه های انواع گوناگون پوشاک، وسایل صوتی وتصویری، ابزارها آرایشی و بهداشتی، تلفنهای همراه،کیف وکفش، ساعت، مکمل های غذائی، سیستمهای کامپیوتری، تعمیرات موبایل، آژانسهای مسافرتی، شعب بانکها هستند. درضمن یک رستوران، چایخانه سنتى و کافی‌شاپ و کافی‌نت نیز در این بازار هستی دارد.
اکثر توریستهایی که منظور خرید از جزیره آیین را دارند به این بازار مراجعه می‌کنند چون بازار پردیس یک اجناسی با قیمت‌های متوسط و اغلب با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه میدهد. این بازار بین خیابان فردوسی وبلوار رازی قرار دارد.
بازار پردیس دو کیش
بازار پردیس دو از زیباترین و در دسترس ترین مراکز خرید کیش بشمار می آید. این مرکز خرید بین المللی در نوار ساحلی جزیره زیبای آیین در سنه 1378 در مساحت 22 هزار مترمربع گشایش شده است. موقعیت استثنایی و محیط زیبای درون بازار و تنوع خدمات مایه حضور اکثر برندهای معتبر خارجی لوازم خانگی، کفش و پوشاک، عطریات و ابزارها آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی، کالای کودک و… شده است. این بازار در سه طبقه و 200 یکتا تجاری در حال خدمت رسانی هستند.
بازار ونوس کیش
این بازار در زمینی به مساحت 26500 متر مربع، در دو طبقه و در شرق جزیره در سنه 1375 به سهم برداری رسیده است. هم اکنون این بازار حائز 310 مغازه می‌باشد که بیشتر فروشگاههای آن در طبقه همکف واقع شده اند و در طبقه بالایی بازار ونوس اغلب دفاتر اداری و خدماتی، رستوران و… مشغول به خدمات رسانی به مسافرین جزیره کیش می باشند. این بازار بیشتر پوشاک زنانه ومردانه و بطورمحدود فروش دیگر محصولات خانگی را عرضه می‌کند.این بازار یگانه از مدرنترین مراکز خرید در آیین محسوب می شود.
بازار سارینا یک کیش
بازار تجاری، اداری سارینا یک در زمینی حدودا 5 هزار مترمربع در 10 طبقه احداث شده است و یگانه از زیباترین مراکز خرید کیش می باشد که شامل: یک طبقه پارکینگ، دو طبقه تجاری و 7طبقه اداری می‌باشد. این بازار در زمین ها شرقی جزیره زیبای کیش، بلوار خیام، روبه روی هتل ارم واقع است.نزدیکی و مجاورت این مجتمع به مراکز تجاری کیش، پردیس یک و دو، هتل های ارم و داریوش، رستوران ها و منظره رو به دریا از محاسن کبیر این مجتمع به احصاییه می آید که آن را از دیگر پروژه ها متمایز ساخته است.
بازار دیپلمات کیش
بازار تجاری و اداری دیپلمات در زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع و در پنج طبقه که دو طبقه بازرگانی و دو طبقه اداری و در طبقه پسین دو یکتا رستوران بزرگ می‌باشد که درشرق جزیره کیش قرار دارد. این بازار حائز ۱۱۹ غرفه است. از محاسن مهم این بازار، کم و بیش بودن به هتل ها و مراکز بازرگانی جزیره، چشم انداز رو به دریا و وانگهی فضای سبز و دل انگیز بیرونی آن را میتوان برشمرد.
بازار مرکز بازرگانی کیش
بازار مرکز بازرگانی کیش در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع، در چهار طبقه، واقع در شرق جزیره مذهب در سنه 1379به بهره برداری رسیده است. این بازار 479 غرفه دارد که مشغول خدمت رسانی به گردشگران می باشد.